Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

публічна інформація

 • 21.09.2023
  Прозора відбудова житла: відбулися відкриті ринкові консультації<br />

  Прозора відбудова житла: відбулися відкриті ринкові консультації

  Відбудова обʼєктів цивільної інфраструктури, зруйнованої через війну, – один з головних напрямків роботи Агентства відновлення та їх регіональних представництв.

 • 20.09.2023
  Запрошуємо на відкриті ринкові консультації щодо об’єктів відбудови у м. Запоріжжя <br />

  Запрошуємо на відкриті ринкові консультації щодо об’єктів відбудови у м. Запоріжжя

  Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області ініціює ринкові консультації щодо проведення процедур закупівлі робіт з цивільного будівництва, які реалізуються за новою бюджетною програмою для будівництва та відновлення об’єктів інфраструктури житлового та громадського призначення, громадських будинків та споруд з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, затвердженою постановю Кабінету Мінстрів України від 25.07.2023 № 770. 

 • 24.07.2023
  Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2023–2025 роки

  Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2023–2025 роки

  Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2023–2025 роки.

  Цей стратегічний документ визначатиме процес управління корупційними ризиками з урахуванням державної антикорупційної політики.

  Впродовж двох місяців в Агентстві відновлення працювала робоча група, яка займалася оцінкою корупційних ризиків, досліджувала внутрішнє та зовнішнє середовище організації, проводила аналіз та ідентифікацію ризиків та заходів з їх мінімізації. До процесу оцінки також були залучені консультанти з антикорупційних питань від Базельського інституту управління та USAID.

  «Затверджена антикорупційна програма є результатом співпраці команди Агентства та залучених міжнародних експертів. За допомогою ефективної системи антикорупційних запобіжників і нульової толерантності до зловживань — закладаємо міцний фундамент для успішної відбудови країни», — коментує Мустафа Найєм, Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

  За результатами оцінки, в середовищі Агентства відновлення ідентифіковано 38 корупційних ризиків та визначено заходи щодо їх мінімізації. За кожним заходом мінімізації закріплено виконавців, термін та індикатор виконання.

  Крім того, наразі Служби відновлення в регіонах на завершальному етапі затвердження власних Антикорупційних програм. Проєкт програми кожної Служби відновлення розміщено на їх офіційних ресурсах для ознайомлення та подальшого публічного обговорення всіх зацікавлених сторін. Антикорупційні програми Служб відновлення розроблено за участі експертів Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI).

  Агентство відновлення пропонує взяти участь у публічному громадському обговоренні проєктів Антикорупційних програм Служб відновлення в регіонах, представникам громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадським експертам та іншим зацікавленим особам.
  Письмові зауваження та пропозиції до проєкту Антикорупційної програми Служби відновлення та заявки для участі у публічному обговоренні просимо надсилати до 28 липня 2023 року на адреси електронних пошт Служб відновлення або на електронну скриньку Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України: antycor@restoration.gov.ua

  Довідково: Оцінювання корупційних ризиків здійснювалося з урахуванням Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555.

 • 26.05.2023
  ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ?

  ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ?

 • 10.04.2023

  Офіційно: ми трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області

  У зону відповідальності Служби відновлення та розвитку інфраструктури входять:  транспортна інфраструктура, будівництво і реконструкція житлових об’єктів, об’єктів соціальної сфери, громадського призначення, ЖКГ, енергетичної інфраструктури, захисних споруд тощо. 

 • 4.03.2019
  Прозорість та відкритість у дорожній галузі

  Прозорість та відкритість у дорожній галузі

       За останні роки фінансування дорожньої галузі України значно збільшилось. Створення дорожнього фонду, передача доріг місцевого значення на баланс облдержадміністрацій, чітка стратегія ремонтів 2018 – 2022рр – стали ключовими змінами, які запровадив Уряд, щоб підвищити рівень фінансування та якість виконання робіт в дорожній галузі. Разом із збільшенням обсягів надходження коштів, основним завданням було і забезпечити контроль їх використання.   

 • 29.11.2018
  Керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняло участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області

  Керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняло участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області

       28 литстопада 2018р, під головуванням голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області. У заході взяли участь народні депутати України від Запорізької області, перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков; генеральний директор ТОВ СП  «НІБУЛОН», Герой України  Олексій Вадатурський; Надзвичайний і Повноважний посол України та Почесний громадянин Запорізької області В’ячеслав Похвальський; народний депутат України 1-го скликання віце-президент ЗОСПП «Потенціал» Олександр Білоусенко; депутати обласної ради, керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій різних галузей, громадськість, а також начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко та його заступник Михайло Прохоров.    

 • 26.10.2018
  Щирі вітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника пролунали у стінах Запорізької облдержадміністрації

  Щирі вітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника пролунали у стінах Запорізької облдержадміністрації

       Напередодні Дня автомобіліста і дорожника відбулися урочистості на вшанування працівників  галузі, у яких взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов.

 • 5.06.2018
  ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ, що ПОСИЛАЮТЬСЯ на РЕЙТИНГ ЯКОСТІ українських доріг

  ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ, що ПОСИЛАЮТЬСЯ на РЕЙТИНГ ЯКОСТІ українських доріг

  Опублікований рейтинг якості доріг має в основі ключові дані 2016 року. Рейтинг The World Economic Forum стосовно якості інфраструктури в Україні та доріг, зокрема, базується на основних ключових даних 2016 року, про що чітко вказано в аналізованому матеріалі.

 • 18.05.2018
  Костянтин Бриль: «Як приклад найкращого виконання відновлення автошляхів регіону – Служба автомобільних доріг у Запорізькій області»

  Костянтин Бриль: «Як приклад найкращого виконання відновлення автошляхів регіону – Служба автомобільних доріг у Запорізькій області»

       Вчора, 15 травня 2018р., керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області взяли участь у нараді під головуванням Голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з питання організації проведення  ремонту автомобільних доріг у Запорізькій області. На заході також були присутні представники  структурних   підрозділів  облдержадміністрації, ДП «Запорізький облавтодор», Управління патрульної поліції в Запорізькій області,  Головного управління Національної поліції України, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, представники райдержадміністрацій, сільських рад, ОТГ.