Підсумовуємо Тиждень безпеки дорожнього руху
І етап Тижня безпеки дорожнього руху цього року тривав упродовж 11- 17 травня. У цей період, в умовах воєнного стану, Службою були проведені заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах державного значення.
Що зроблено:
-- Перевірено ділянки доріг біля навчальних закладів та ліквідовано виявлені недоліки в межах навчальних закладів;
-- Перевірено аварійно-небезпечні ділянки, де встановлено попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно;
-- Перевірено 2 місця концентрації ДТП, де встановлено попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно;
-- Приведено до належного санітарного стану 25 шт. зупинок громадського транспорту, в тому числі автопавільйони та елементи санітарного облаштування;
-- Замінено та встановлено 74 елементи зовнішнього освітлення;
-- Перевірено та відновлено дорожню розмітку на 43 км доріг державного значення.
-- Перевірено 5 ділянок проведення робіт усі з них приведено у відповідність вимогами ДСТУ 8749:2017.
Крім цього, перевірили 2 залізничних переїзда та забезпечили безпеки руху та нормативну видимість на підходах до них. Також, виконано ямковий ремонт на підходах до залізничних переїздів.
Довідково: I етап Тижня безпеки дорожнього руху проведено в рамках Другого Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі».




