Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Тільки спільними зусиллями можливо забезпечити право працівників на безпечні умови праці

Тільки спільними зусиллями можливо забезпечити право працівників на безпечні умови праці

Щорічно з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці та запобігання нещасним випадкам на виробництві, а також професійним захворюванням в Україні відзначають День охорони праці. Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

У 2024 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під гаслом – «Забезпечення  безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату».

З цієї нагоди та враховуючи рекомендації Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, з метою організації безпечного й здорового робочого середовища в Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області було проведено відповідні заходи.

Перш за все, було перевірено дотримання працівниками вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці у структурних підрозділах, а також перевірена наявність та комплектація аптечок домедичної допомоги.

Проведено позапланові інструктажі з питань охорони праці, звернувши особливу увагу працівників на дотримання вимог охорони праці в умовах загроз воєнного часу, на дотримання вимог виробничої та особистої гігієни під час виконання трудових обов’язків, на ефективність впливу безпечного та здорового робочого середовища.

Відповідальні особи пройшли навчання з актуальних питань охорони праці, пожежної безпеки та дій під час пожежі.

Проведені роботи з благоустрою території.

Всю необхідну інформацію про Всесвітній день охорони праці  розміщено на стенді «Охорони праці» та на спільному чаті працівників Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.