Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Михайла Федоровича Прохорова

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Михайла Федоровича Прохорова

 
Із глибоким болем та сумом Колектив Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області сприйняв трагічну звістку про передчасну смерть заслуженого колеги - заступника начальника з експлуатаційного утримання та безпеки автодоріг Михайла Федоровича Прохорова.
 
Поважна та шановна людина, вмілий, відповідальний керівник, доброзичлива та привітна особистість, люблячий чоловік, батько та дідусь – Михайла Федоровича ми завжди будемо пам’ятати як вагому складову колективу Служби. Людина, яку всі поважали!!!
 
Це велика втрата для нашого колективу, не кажучи вже про те, яка втрата для родини. Нам буде не вистачать, як його гумору, так і досвіду, який ми в нього переймали.
 
Світлий добрий спомин про Михайла Федоровича та його внесок у розвиток дорожньої галузі, в якій він пропрацював багато років, завжди житиме у серцях колег, рідних усіх хто його знав, любив і поважав.
 
Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким, які втратили люблячого батька, чоловіка та дідуся. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами...
 
Вічна світла пам’ять у наших серцях!