Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » !До уваги водіїв!

!До уваги водіїв!

Відсьогодні, на частині Автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя відкрито двосторонній рух
 
З метою розвантаження греблі Дніпро ГЕС, через військову агресію з боку рф, яка сталася 22.03.2024, і призвела до пошкодження двох смуг руху, Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області було рекомендовано внести зміни в схему організації дорожнього руху на Вантовому мосту, який є складовою частиною Автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя (Споруда №10), шляхом виділення крайньої лівої смуги для руху в протилежному напрямку.
 
Так, Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області було проведено заходи з організації дорожнього руху на автотранспортній магістралі відповідно до погодженої Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області та органами місцевого самоврядування тимчасової схеми організації дорожнього руху.
 
Зокрема, Службою було проведено роботи зі встановлення відповідних дорожніх знаків, водоналивних блоків та нанесення дорожньої розмітки.
 
Відтепер, заїзд буде здійснюватися з перехрестя вулиць С. Тюленіна та Прибрежної автомагістралі на Вантовий міст по одній смузі в протилежному напрямку до з'їзду на кільце під мостом.