Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Відбудова житлової інфраструктури в Запоріжжі: на якому етапі роботи

Відбудова житлової інфраструктури в Запоріжжі: на якому етапі роботи

Службою відновлення ведуться роботи з відбудови багатоповерхових будинків, які було зруйновано або пошкоджено через влучання боєприпасів та пожеж внаслідок російської військової агресії. Роботи з капітального ремонту тривають у 6-ти багатоповерхівках. 

Вул. Незалежної України 67: демонтовано залізобетонні плити перекриття, залізобетонні стінові блоки та конструкцій балконів. Ведуться демонтажні та оздоблювальні  роботи в квартирах. Тривають роботи із цегляної кладки цоколю. 

Вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3. Розпочато роботи з посилення фундаментів будівлі. Тривають демонтажні та оздоблювальні роботи в квартирах 1,2,3-го  під'їздів. Встановлюються металопластикові вікна, триває демонтаж цегляних стін, демонтовано плити перекриття.

Вул. Миру, 14: посилюємо несучі конструкції 3 та 4-го під'їздів  будинку. В квартирах 3 та 4-го під'їзду - демонтажні, оздоблювальні та електромонтажні роботи. Встановлюються металопластикові вікна в квартирах.

Продовжуються організаційно-підготовчі роботи (закупка матеріалів, питання тимчасового відселення мешканців та звільнення квартир від меблів, тимчасове підключення до мереж).

Водночас основні будівельні роботи з капітального ремонту тривають ще у 3-х пошкоджених багатоповерхівках у центрі міста.  

Вул. Камʼяногірська, 6: демонтажні та оздоблювальні роботи в квартирах 1-го під'їзду, посилення несучих конструкцій будинку. Завезено металопластикові вікна, ведуться підготовчі роботи до їх встановлення.

Вул. Запорізька, 2А: триває демонтаж та розбирання конструкцій 1-го під'їзду. Завершено роботи з влаштування тимчасової під'їзної дороги та підготовки майданчику до демонтажу конструкцій 1-го під’їзду. Завершено демонтажні роботи в квартирах 1-го під'їзду.  

Вул. Запорізька, 2Б: демонтаж пошкоджених конструкцій в квартирах 4-го під’їзду, відновлення несучих конструкцій 4-го під'їзду, а також продовжуються організаційно-підготовчі роботи.

Відбудову проводимо за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.