Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Незважаючи на несприятливі погодні умови роботи з відновлення житлової інфраструктури у м. Запоріжжя активізувалися

Незважаючи на несприятливі погодні умови роботи з відновлення житлової інфраструктури у м. Запоріжжя активізувалися

Наразі, стартували  основні будівельні  роботи з відновлення будинків по вул. Кам’яногірська, 6 та по вул. Запорізька 2-А. У двох будинках від влучення російських ракет найбільше постраждали перші під'їзди.

У п’ятиповерховому будинку по вул. Камʼяногірська, 6,  необхідно відновити та посилити несучі конструкції, здійснити ремонт пошкоджених квартир, утеплити фасад та відремонтувати покрівлю. Наразі, будівельники розпочали демонтажні роботи та розбирання пошкоджених конструкцій в квартирах 1-го під'їзду.

У дев'ятиповерхівки по вул. Запорізька – 2А, необхідно розібрати пошкоджені конструкції 1-го під’їзду, провести роботи з його відновлення, виконати ремонт сходових клітин, шахти ліфта, виконати ремонт квартир, утеплення фасаду, ремонт покрівлі та провести роботи з благоустрою території. На сьогодні проводяться підготовчі роботи до демонтажу конструкцій цього під’їзду.

Також, продовжуються і організаційно-підготовчі роботи. Зокрема, закупівля будівельних матеріалів, тимчасове підключення до інженерних мереж електро та водопостачання,  вирішення питання тимчасового відселення мешканців та звільнення квартир від меблів.

Продовжуються  роботи з відновлення і інших  житлових будинків:

вул. Незалежної України 67. Майже завершено роботи із демонтажу залізобетонних плит перекриття, залізобетонних стінових блоків та конструкцій балконів, Тривають демонтажні роботи в квартирах 1-го під'їзду та роботи із вивезення будівельного сміття. 

вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3. Тривають роботи з демонтажу конструкцій плит перекриття та цегляних стін. Розпочато демонтажні та оздоблювальні  роботи в квартирах 1-го та 3-го під'їздів. Встановлено тимчасове огородження будівельного майданчика. Організовані тимчасові проходи для пішоходів. Також, продовжуються організаційно-підготовчі роботи.

вул. Миру, 14.  Завершено демонтажні роботи в квартирах 4-го під'їзду. Продовжуються роботи з посилення несучих конструкцій 4-го під'їзду будинку, тривають роботи з влаштування конструкцій міжкімнатних перегородок. Розпочато демонтажні роботи в квартирах 3-го під’їзду.  Продовжується закупівля будівельних матеріалів.

вул Запорізька 2-Б - найбільш пошкоджений 4-й підʼїзд, де треба виконати демонтаж і відновлення несучих конструкцій та інженерних мереж, ремонт квартир й сходових клітин. Також засклити вікна і балкони в сусідніх підʼїздах. Наразі тривають організаційно підготовчі роботи.

Довідково: У місті Запоріжжя Служба відновлення працює на 6-ти об'єктах, у всіх багатоквартирних будинках виконуємо капітальний ремонт. Фінансування об'єктів здійснюється коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.