Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Вже другу добу поспіль дорожники і вдень, і вночі працюють над ліквідацією наслідків негоди

Вже другу добу поспіль дорожники і вдень, і вночі працюють над ліквідацією наслідків негоди

Служба відновлення у Запорізькій  області працює в цілодобовому режимі і виконує роботи з очистки та обробки дорожнього покриття.

Наразі температура по області  -10 - -11 °С, на ранок без опадів, вологість біля 80%, покриття  сніжне, оброблене. Проїзд автодорогами державного значення забезпечено.

За добу на дорогах працювало 45 одиниць техніки та 52 працівника.  Використано 1282 т протиожеледних матеріалів та 52 т солі.

Шановні водії! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

Якщо під час Вашої подорожі відбувається різке погіршення погодних умов - радимо Вам скористатися місцями відстою або об’єктами дорожнього сервісу на автодорогах Запорізької області https://zp.restoration.gov.ua/.../mistsia_dlia_vidstoiu...

Щодо стану проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення звертайтесь на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80 або черговому Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області за тел. (061)787-64-30.